حراج باران از شفاف سازی در عرصه ی هنر ملی استقبال می کند

//حراج باران از شفاف سازی در عرصه ی هنر ملی استقبال می کند

حراج باران از شفاف سازی در عرصه ی هنر ملی استقبال می کند

‌ واكنش حراج باران به حواشي اخير جامعه هنري/حراج باران از شفاف سازي در عرصه ي هنر ملي استقبال مي كند

حراج باران که با تمركز بر ارائه هنري هاي فاخر ايراني واسلامي به صورت تخصصي در حوزه هنر ملي خط و خوشنويسي فعاليت دارد، آثار اصيل هنرمندان و پيشكسوتان اين حوزه را از قديم تا معاصر به دوستداران، علاقه مندان و مجموعه داران عرضه مي كند.
به گزارش روابط عمومي حراج باران، مدتی است در محافل هنري و رسانه اي ادعاهایی درباره اصالت آثار استاد علی شیرازی، كه از جمله هنرمندان مشهور صاحب اثر در “حراج باران” بوده است، مطرح مي شود. در اين خصوص آقاي افشین پرورش پژوهشگر و فعال رسانه اي مقيم آمريكا، درخواستي مبني بر برگزاری جلسه کارشناسی از طرف “حراج باران” در راستاي شفاف سازي حرفه اي و پايان دادن به مجادلات كلامي داده است.
مبناي كار در حراج باران صداقت و شفافیت بوده و در همین راستا آثار ارائه شده به حراج نیز توسط کارشناسان متخصص، متعهد و متقّي که شرافت و تعهد خود را قربانی مطامع دنیوي نمی کنند، به دقت مورد کارشناسی قرار می گیرد. ضمن آنکه بنای حراج در گرفتن آثار از هنرمندان پيشكسوت و نامي ، اعتماد به ايشان و اعتبار بوده است.
در اين راستا حراج باران آمادگي خود را مبني بر برگزاري نشست علمي دقيق و كارشناسي براي بررسي ادعاهاي مطرح شده با حضور هنرمند صاحب اثر و رياست انجمن خوشنويسان، کارشناسان طرفين، مجموعه داران ذيربط، اصحاب رسانه، نماينده ي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، رئيس موزه هنرهاي معاصر، رئيس انجمن مجموعه داران و وكلاي حقوقي اعلام ميدارد تا حقیقت موضوعات و ادعاهای مطروحه مورد بررسی قرار گیرد.
اين جلسه به منظور اثبات حسن نيت و با رعايت اصول اخلاقي و احترام متقابل و به دور از هر گونه جانبداري برگزار مي شود.
اميد است برگزاري اين جلسه ي كارشناسي صادقانه، با هدف شفاف سازي و ايجاد اعتماد، گامي مؤثر در راستاي توسعه و ترويج فرهنگ و هنر ايراني اسلامي و رونق اقتصادي هنر فاخر و ارزشمند ملي كشور عزيزمان باشد.
https://t.me/baran_auction
https://www.instagram.com/baran_auction/

2018-04-03T12:16:57+00:003rd آوریل 2018|اخبار|دیدگاه‌ها برای حراج باران از شفاف سازی در عرصه ی هنر ملی استقبال می کند بسته هستند