فعالیتهای

نگارخانه ترانه باران

فعالیتها2021-02-16T07:26:23+00:00

نگار خانه ترانه باران افتخار دارد به پشتوانه سالها تلاش و کسب تجربه در برگزاریی نمایشگاه های داخلی و خارجی از آثار خلق شده هنرمندان و اساتید ( قدیم و معاصر ) در محیط های گرم و صمیمی به همراه جلسات نقد و بررسی آثار و ثبت گزارشات خود را در بخش های مختلف اعلام نماید .

 برگزاری همایش ها ، نمایشگاه ها ، جشنواره ها ، سوگواره ها ، برگزاری حراجی و مسابقات به منظور گسترش فعالیت های هنری و حضور فعال در مناسبت ها ، رویدادها و وقایع مهم و مختلف هنری در سطح بین المللی
 خلق آثار هنری ( خوشنویسی ) در کارگاه های حضوری ( ورک شاپ ) به صورت اجرای زنده توسط اساتید هنرمندان در حضور هنرجویان و علاقه مندان
 حضور در مسابقات و نمایشگاه ها
مسابقات بین المللی در داخل و خارج از کشور به منظور شناساندن و معرفی بیشترهنرمندان و آثارشان در محافل هنری بین المللی
 آموزش هنرهای تجسمی ، از روش های نوین آموزشی و همکاری اساتید و مدرسان انجمن در رشته ها مختلف نگارخانه ترانه باران کوشش گسترده ای در جهت استعدادیابی و تعلیم در زمینه های مختلف خواهد بود .
 فروش آثار در حراجی ها و موزه ها
به منظور حمایت و گسترش فعالیت های هنری و ارزش واقعی رساندن آثار خلق شده و قرار دادن آثار در مجامع و محافل بین المللی ، نگارخانه ترانه باران با همکاری چندین موسسه حراج بین المللی و فروش به موزه های خارجی و داخلی می نماید .
 برای اولین بار نگارخانه ترانه باران مبادرت به ارزیابی ، کارشناسی ، تعیین قدمت و مسائل دیگر آثار خوشنویسی و هنری نموده و اقدام به صدور شناسنامه هنری برای آثار می نماید .
 نگارخانه ترانه باران به منظور حفظ و اشاعه فعالیت های هنری هنرمندان ، کوشش در چاپ و انتشار آثار در نشریات ، و یا در قالب کتاب فعالیت می نماید .
 اساتید ، هنرمندان ، کارشناسان صاحب نظران ، و عاشقان ذوق و قلم پشتوانه و سرمایه اصلی نگارخانه ترانه باران
می باشند که با پذیرش عضویت و ارائه طرح ها و پیشنهادات و انتقال تجربیات و غیره افتخار همکاری را به نگارخانه ترانه باران مرحمت نموده و زمینه اعتبار و گسترش هرچه بیشتر فعالیت های مدنظر را فراهم می آورند.